به پاس قدردانی بابت وقتی که برای پر کردن پرسشنامه گذاشتید هدیه آموزشی زیر تقدیم شما

7 عادت مرمان موثر

کتاب صوتی هفت عادت مردمان بسیار کارآمد

کتاب «هفت عادت مردم تأثیرگذار: پندهای تأثیرگذار به منظور ایجاد تغییر فردی» نوشته استفان کاوی (Stephen R.Covey)، یکی از الهام بخش ترین و تأثیرگذارترین کتاب هایی است که تاکنون نوشته شده و 25 سال است که خوانندگان بسیاری را اسیر خود کرده است. این کتاب زندگی بسیاری از مدیران ارشد و رؤسا، تحصیل کرده ها و والدین و به طور خلاصه زندگی میلیونها انسان در سنین و شغل های مختلف را دگرگون ساخته است.

گاهی موفق می شوید، گاهی از شکست خود درس می گیرید

کتاب صوتی گاهی موفق می شوید، گاهی از شکست خود درس می گیرید

کتاب «شما گاهی موفق می شوید، گاهی از شکست خود درس می گیرید: بزرگترین درس های زندگی نتیجه شکست هاست» نوشته جان مکسول (John Maxwell) به خوانندگان کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه از شکست ها، فقدان ها، اشتباهات، چالش ها و تجربه های بد درس بگیرند. مکسول ۱۱ دامی را که افراد به هنگام شکست در زندگی خود، با آنان مواجه می شوند را توضیح می‌دهد، که عناوین آنها عبارت اند از؛ دام اشتباه، دام خستگی، دام مقایسه، دام زمان، دام الهام گرفتن، دام عقلانی کردن، دام کمال گرایی، دام انتظار، دام انصاف، دام افکار عمومی و دام تصویر شخصی.

اسرار موفقیت سر الکس فرگوسن

اسرار موفقیت سر الکس فرگوسن (Sir Alex Ferguson)

مستندی است که در آن بعضی از شاگردان، همکاران و افراد آشنا با سر الکس فرگوسن حضور دارند. ژوزه مورینیو، کریستیانو رونالدو، رایان گیگز، ریو فردیناند، دیوید گیل (مدیر اجرایی سابق منچستر یونایتد)، مایکل موریتز (میلیاردر و نویسنده) و تونی بلر (نخست وزیر سابق انگلستان) از جمله افرادی هستند که درباره فرگوسن و راه و رسم رهبری اش صحبت می نمایند و خاطره ها و رازهای بسیار جالبی را از او آشکار می سازند.

فیلم هالیوودی مانی بال

فیلم «مانی بال (Moneyball)» داستان واقعی در مورد مدیر یک تیم ورزشی بیسبال (اوکلند اتلتیکس) به نام بیلی بین (با بازی برد پیت) در دهه ۹۰ میلادی است. بیلی بین شخصی بود که موفق گشت با بودجه ای اندک و فقط با استفاده از قوانین غیرعرفی بازی بیسبال، رقیبان بزرگ و ثروتمند خود را شکست دهد. این فیلم براساس کتابی با عنوان «مانیبال: هنر پیروزی در یک بازی ناعادلانه» نوشته مایکل لوئیس تولید شده است. تمام تأکید فیلم  بر زندگی شخصی بیلی و روابط کاری او می باشد. روابطی که به واسطه آن توانست موفقیت عظیمی کسب نماید.

 ازجمله روابط کاری وی، رابطه با آنالیزور تیم است. بیلی بین مجبور بود برای رهایی از مشکلات خود ابتکار به خرج دهد. این یکی از اصلی‌ترین خصوصیات یک کارآفرین می باشد. به عبارت دیگر کارآفرینان باید همواره جستجو نمایند، ببینند چطور می‌توانند کارها را بهتر از پیش جلو ببرند. همچنین نکته جالب توجه اینجا است که بیلی بین هیچ گاه به حرف کسانی که در گوش وی ذکر مصیبت می نمودند محل نگذاشت و از دیدگاه خود اصلاً پایین نیامد. این فیلم به همراه دو نقد سینمایی و مدیریتی در این محصول ارائه گردیده است.